O kancelarii - adwokat i radca prawny Radom

dobry prawnik radom

Kancelaria powstała w celu zapewnienia rzetelnej, uczciwej i kompleksowej pomocy prawnej klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom.

  • świadczymy pomoc oraz doradztwo prawne wszystkim podmiotom występującym w obrocie prawnym, a więc osobom prawnym, jednostkom organizacyjnym nieposiadającym osobowości prawnej oraz osobom fizycznym, zarówno w sprawach dotyczących prowadzonej przez nie działalności gospodarczej lub zawodowej, jak i w sprawach prywatnych;
  • prowadzimy obrony w sprawach o wykroczenia, w postępowaniach dyscyplinarnych i w postępowaniu dotyczącym odpowiedzialności podmiotów zbiorowych;
  • reprezentujemy strony również w postępowaniach: karnym, karnym skarbowym, o wykroczenia, a także w postępowaniu o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych pokrzywdzonego, powoda cywilnego, oskarżyciela posiłkowego, osobę zobowiązaną do odpowiedzialności posiłkowej oraz interwenienta;
  • prowadzimy sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego

Kancelaria Współpracuje z wieloma radcami prawnymi, adwokatami, syndykami masy upadłości, biegłymi, tłumaczami przysięgłymi oraz doradcami podatkowymi na terenie całego kraju.

 

Damian Sieradz

adwokat radom

Adwokat, członek Okręgowej Izby Adwokackiej w Radomiu, doradca restrukturyzacyjny. Doświadczenie zawodowe zbudował wykonując również zawód radcy prawnego w Radomiu. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Posiada też bogate doświadczenie w postępowaniach odszkodowawczych w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych, w tym wynikających z wypadków komunikacyjnych – występował w kilkudziesięciu sprawach w tym zakresie, reprezentując zarówno największe towarzystwa ubezpieczeniowe w Polsce, jak i osoby poszkodowane. Sprawuje funkcje syndyka oraz tymczasowego nadzorcy sądowego w postępowaniach upadłościowych. Zasiada w radzie nadzorczej spółki komunalnej.

Jest rodowitym Radomianinem. Absolwent kierunku Prawo w trybie dziennym Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie, a następnie złożył egzamin radcowski. Adwokat z kilkuletnim doświadczeniem w dużych kancelariach w Warszawie oraz w Rzeszowie.

Ukończył również studia na kierunku Szacowanie nieruchomości na Politechnice Krakowskiej i odbył staż w tym zakresie uprawniający do wykonywania zawodu Rzeczoznawcy majątkowego, przez co dysponuje specjalistyczną wiedzą dotyczącą wyceny nieruchomości.

Złożył egzamin państwowy na doradcę restrukturyzacyjnego uzyskując licencję doradcy restrukturyzacyjnego i obecnie głównie zajmuje się postępowaniami upadłościowymi i restrukturyzacyjnymi występując w nich jako pełnomocnik, syndyk, nadzorca sądowy i nadzorca układu.

 

 

Marzena Jurek – Sieradz

dobry prawnik/radca prawny radom

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie.
Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego oraz rodzinnego.  Od kilku lat zajmuje się kompleksową bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, w tym windykacją, redagowaniem umów w obrocie gospodarczym i procedurą rejestracji podmiotów w Krajowym Rejestrze Sądowymi. W kancelarii w obrębie jej działań znajduje się również prawo autorskie i ochrona własności intelektualnej.

Absolwentka kierunku Prawo w trybie dziennym Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie, a następnie złożyła egzamin radcowski.
Prawnik z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w jedprzedmiocie działalności budowy i utrzymania dróg.nomowanych kancelarii prawnych w kraju oraz departamencie prawnym grupy kapitałowej o zasięgu międzynarodowym.
Doświadczenie zawodowe zbudowała wykonując również zawód radcy prawnego w Radomiu.

Obecnie świadczy pomoc prawną również dla podmiotu publicznego w przedmiocie budowy i utrzymania dróg.


 

 

 

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem